Mora Biorezonans Uygulaması Alacak Olan Biri Olarak Ben Ne Yapmalıyım

Kişi ne kadar çok işbirliğine girerse, Mora Biorezonans Uygulaması ( sigara bırakma , psikolojik sorunlar, migren,ağrı, detoks , gıda bağımlılıkları vs de )o kadar iyi ve hızlı sonuç verecektir.

Mora Biorezonans uygulaması, vücudun enerji sistemini yapılandırmak, toksik maddeleri ve iyileşme blokajlarını yok etmek, vücudun kendine özgü düzenlenmesini (regülasyonu) ve savunma gücünü harekete geçirmek için uyaranlar verir.

1.Kural: Bol su içmek!

Mora Biorezonans uygulaması sırasında toksik ve atık maddeler harekete geçirilir. Bunlar eğer vücudun yeterli suyu varsa, karaciğer, safra, bağırsak ve böbreklerden geçerek atılır. Çok mineralli kaynak suları, limonata, çay vb daha önceden içinde çözülmüş maddeler barındıran sıvılarda toksin bağlanması çok azalır. Kahve ve çay vücuttan sıvı çektikleri için kesinlikle su kategorisinde değillerdir ve süt içecek değil bir besin maddesidir. Alkollü ve gazlı içecekler tahliye organı karaciğeri daha da yorduklarından içilmemeleri gerekmektedir.

Günde 2-3 litre saf kaynak suyu ya da filtre edilmiş çeşme suyu içilmelidir!

Mora Uygulaması sonrası hemen birkaç bardak su içilmeli; en az 6 saat boyunca çay , 24 saat boyunca kahve , 48 saat boyunca da gazlı içecek ve alkol alınmamalıdır.

2.Kural: Düzenli ve Sağlıklı beslenme

Mümkün olduğunca sağlıklı ve dengeli beslenmeye dikkat etmemiz gerekecektir. Sindirim ve boşaltım organlarımızı daha da çok yoracakları için, koruyucu madde ve besin boyası içeren katkılı ürünlerden mümkün olduğunca kaçınılmalıdır.

Şeker ve beyaz un içeren mamüller çok az mümkünse hiç tüketilmeyecektir. Bu ürünler bağırsak florasını bozarak, rahatsızlıklara sebep olan bakteri ve mantar üremesini arttırır.( rafine şeker.. yani meyva yiyebilirsiniz hatta mümkün olduğunca çok tüketin).

Mikrodalga besin proteinlerinin yapısını ve yaşam enerjisini bozar. Ocakta ya da fırında pişirin.

Bazen uygulamalarda bir süre vitamin, mineral yada eser elementlerin alınması gerekebilir. Mora Biorezonanson kendi içeriğinde bulunan belli programlarla mineral ve vitamin noktaları uyarılarak bu maddelerin vücuda alınması kolaylaştırılabilinir.

3.Kural : Yeterli ve düzenli kaliteli uyku

Jeopatik ve elekromanyetik etkilerden arındırılmış( tv, radio elektronik duzenekler ve cep telefonu barındırmayan ), sakin bir yatak odasında huzurlu ve yeterli bir uykuyu vücudunuzdan esirgemeyin. Sadece bu şekilde hücreleriniz yenilenebilir .

4.Kural : Sindirim ve Boşaltım

Toksik maddelerin atılması bir çok doğal şifa yönteminin temel dayanağıdır. En büyük boşaltım detoks organı DERİMİZDİR : terleme, sauna, tuz banyoları, duşlarla deri boşaltımı yapılır.bu yüzden de bol su tüketmek ve terlemek en kolay ve sağlıklı detoks yoludur..

Karaciğer, safra ve bağırsak üzerinden tahliye : lavmanlar yapılabilir, sindirime yardımcı çaylar içilebilir.

Akciğerden tahliye: temiz hava, nefes egzersizleri yardımcı olur.

Tedavi bilgisinin aktarıldığı bir vitamin karışımı olan Mora Biorezonans damlalarının düzenli alınması da yardımcı olur.

5. Kural : Gıda Destekleri

Örneğin vitaminler; mineraller, bitki çayları, homeopatik detoks ürünlerinin alınması gerekebilir.

6.Kural : Psikolojik Durum

Mora Biorezonans uygulaması ile mutlaka pozitif bazı sonuçlar alacaksınız yine de. yaşama ve rahatsızlık veren durumlarınıza pozitif duruş almak, önemli bir artı faktördür. Desteklemek için psikoterapi, gerginliği gideren egzersizler, Mora Color ( Renk Terapisi), Bach çiçekleri ile uygulamalar gibi bazı özel desteklere gerek duyulabilir ve uygulanabilir.

UYGULAMANIN BAŞARISIZ OLMA NEDENLERİ ve ENGELLER

Vücudumuzdaki ve çevremizdeki herşeyin elekromanyetik bir frekansı olduğunu (titreştiği fikrini) kabul edersek, Mora Biorezonans uygulamasını kolaylaştıran ya da zorlaştıran hatta engelleyen titreşimlerinde olduğu su götürmez bir gerçektir.

Mora terapisti uygulamanın yanı sıra düzelmeyi engelleyen titreşimleri de fark edip mümkün olduğunca bertaraf etmelidir.

Bu engeller arasında; ışın radyoaktif ve elektronik yüklenmeler,, diş hastalıkları, yara izleri (skarlar), çevre toksinleri ile yüklenme, kronik virüs ve mantar enfeksiyonları ve psikolojik engeller gibi birçok neden sayabiliriz.

Mora Biorezonans programında, iyileşmeye engel olan blokajın türüne göre uygun bir çözüm yolu vardır , gıda, beslenme değişikliği, ya da gerekiyorsa tıbbi ve dişhekimliğiyle ilgili önlemler alınacaktır.

Vücudu bir bütün olarak ele alan holistik iyileşme uzmanlarına göre, allerjiler ya da diğer kronik hastalıklar, organizmaya negatif etki yapan maddelerin yıllarca süren etkisi ve birikiminden kaynaklanmaktadır. Vücut hücreleri, uzun yıllar boyunca vücudun savunma mekanizmasıyla kompanse edilebilen, sürekli bir stres altında kalır. Ta ki immun sistem zayıflayana dek. O zaman rahatsızlıklar ve bozukluklar başlar. Artık virüsler ve bakterilere saldırılmaz, artık hedef yiyecek maddeleri, polenler ya da vücudun kendi hücreleridir.

Hastanın tam işbirliği bu yüzden Mora biorezonans uygulamalarında çok önemlidir.

Uygulamalar esnasında bol sıvı alma, doğru beslenme, alkollü ve gazlı içki tüketmeme,kafein miktarını sınırlama , yeterli uyku, düzenli destek alımı ve medikal ve dental tedavilerin uygulanması da en azından Mora Biorezonans uygulamasının kendisi kadar önemlidir.

En iyi terapist ya da en iyi cihazlar bile, sürekli fast-food tarzı beslenen, aşırı tatlı ve alkol kullanan, sigara içmeye devam eden ve şimdiye kadar yaşadığı yaşam tarzında hiç bir değişiklik yapmak istemeyen kişilerde çok az başarı sağlayabilecektir.

Bu yüzden hangi amaçla olursa olsun Mora Biorezonans uygulamalarının başarısındaki en büyük sorumluluk kişinin kendisindedir.

3 yorum yapıldı

  1. HAKAN AKBABA diyor ki:

    ben iradesiyle sorunu olan bir tiryakiyi m ve defalarca kendi kendime sigarayı bırakmayı deneyip bırakamamış biriyim. siteyi inceleyip okudum ama sigara bırakmak için ne işlemler yapılıyor, bana sigara bırakmanın hangi işlemlerle nasıl yapılıdığını anlatabilirseniz sevinirim.

  2. zzzzz diyor ki:

    Bağırsaklarımda mantar olduğunu düşünüyorum,kolonoskopiye girmek istemiyorum genel vücut sağlığım eskisinden çok daha kötü durumda ,şimdi benim anlamadığım tek bir seansla hem bağırsaklarda mantar olup olmadıüğı hem de gıda alerjilerimiz olup olmadığını öğrenebiliyor muyuz?

    FİYAT NE KADAR ?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>